יוחננוף – אודות הרשת

יוחננוף הינה רשת מרכולי ענק הנמצאת בבעלות משפחת יוחננוף. הרשת החלה את דרכה כחברה סיטונאית והיא הוקמה בשנת 1992 על ידי אב המשפחה, מרדכי יוחננוף. כיום, הרשת מנוהלת על ידי האחים והאחיות למשפחת יוחננוף, ועל אף גודלה וקצב התפתחותה בשוק הקמעונאי, היא מקפידה לשמור על צביון משפחתי המיועד לשרת את כלל המשפחות בישראל באשר הן.

יוחננוף – מאפייני הרשת

המוטו העסקי המלווה את פעילות הרשת מיום היווסדה הינו: סופר שוק לכולם, הן בגזרת המחיר והן בגזרת היצע המוצרים המצויים במדפי הרשת. כפועל יוצא מכך, רשת מרכולי הענק- יוחננוף, מתאפיינת בין היתר בסניפי ענק הכוללים בתוכם עולם עשיר ומגוון של מוצרי צריכה, ובכל אחד מסניפי הרשת הקיימים והעתידיים, עומד לרשות הלקוחות, היצע מרשים של מחלקות שירות מובילות בתחומן.

יוחננוף – הסניפים

רשת מרכולי הענק-יוחננוף, מונה כיום 26 סניפים. סניפים של יוחננוף פועלים כיום בפריסה ארצית מנתיבות שבדרום ועד טבריה שבצפון.

כל אחד מסניפי הרשת, הקיימים והעתידיים, ממוקמים במרכזי הערים ובאזורי תעשייה ומסחר, ובצמוד לכל אחד ואחד מהם, עומדים לרשות קהל הלקוחות חניוני ענק גדולים ומרווחים.

יוחננוף – מחלקות השירות

כרשת מרכולי ענק המציבה את צרכי לקוחותיה במרכז העשייה, רשת יוחננוף מפעילה מגוון עשיר של מחלקות שירות מובילות בתחומן בכל אחד ואחד מסניפיה. בין יתר מחלקות השירות העומדות לרשותכם בסניפי יוחננוף ברחבי הארץ תוכלו למצוא:
  • מחלקת ירקות ופירות טריים עם מבחר עצום של גידולי שדה היישר מהחקלאי לצלחת.
  • קצביה טריה עם מבחר עשיר של מעדני בשר, עופות ודגים טריים.
  • מחלקת מזון מוכן מקצועית המעמידה לרשותכם תפריט עשיר מאוד של מנות עקריות, תוספות וסלטים בסגנון ביתי בדגש על טריות, איכות ובריאות. ניתן להזמין גם לאירועים.
  • מעדנייה משובחת הכוללת מבחר ענק של גבינות, דגים מעושנים, חמוצים מיוחדים, סלטים טריים איכותיים, פסטרמות ונקניקים.
  • מאפייה עם תוצרת טרייה מסביב לשעון.
  • מחלקות טבע הנותנות מענה למזון אורגני, מזון ללא גלוטן, מוצרים ללא סוכר.
  • מגוון רחב של מחלקות כגון: מזון ושתיה, טואלטיקה, חומרי ניקוי ומוצרים לבית הכוללות בתוכן אלפי פריטים המותאמים לכל סל קנייה.

יוחננוף – השירות כערך עליון

ברשת מרכולי הענק – יוחננוף, מקפידים על מתן שירות מיטבי לכל אחד ואחת מהלקוחות, ולצורך כך, כל אחד מסניפי הרשת מאויש בצוות עובדים מסור, מיומן ובעל תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר בשוק הקמעונאי. עובדי הרשת עוברים לאורך כל ימות השנה הכשרות מקצועיות המתמקדות גם בהיבט התפעולי וגם בהיבט השירות ללקוח.

יוחננוף. סופר שוק לכולם!