מחלקת ירקות ביוחננוף

יוחננוף – אודות הרשת

רשת יוחננוף הינה רשת מרכולי ענק המונה כיום 35 סניפי סופרשוק בפריסה ארצית בבעלות משפחת יוחננוף. רשת המרכולים כוללת בסניפיה עולם עשיר ומגוון של מוצרי צריכה, ובכל אחד מסניפי הרשת עומד לרשות הלקוחות היצע מרשים של מחלקות שירות מובילות בתחומן. הרשת נמצאת בבעלות משפחת יוחננוף והחלה את דרכה כחברה סיטונאית בשנות השבעים ויוסדה על ידי אילנה ומרדכי יוחננוף. בשנת 1992 נכנסה החברה לפעילות קמעונאית מורחבת ומנוהלת על ידי משפחת יוחננוף ושומרת על ציביון משפחתי בהובלת המנכ"ל איתן יוחננוף. סניפי הרשת מקרית שמונה ועד באר שבע, ממוקמים במרכזי הערים ובאזורי תעשייה ומסחר ובצמוד לכל אחד מהם עומדים לרשות קהל הלקוחות חניוני ענק. הצוות המקצועי של הרשת מיומן ובעל תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר. בשנת 2020 הנופקה החברה לציבור בבורסה הישראלית והיא חלק ממדד ת"א 90.

יוחננוף – מאפייני הרשת

המוטו העסקי המלווה את פעילות הרשת מיום היווסדה הינו: סופרשוק לכולם, הן בגזרת המחיר והן בגזרת היצע המוצרים המצויים במדפי הרשת. כפועל יוצא מכך, רשת מרכולי הענק- יוחננוף, מתאפיינת בין היתר בסניפי ענק הכוללים בתוכם עולם עשיר ומגוון של מוצרי צריכה, ובכל אחד מסניפי הרשת הקיימים והעתידיים, עומד לרשות הלקוחות, היצע מרשים של מחלקות שירות מובילות בתחומן.

יוחננוף – הסניפים

רשת מרכולי הענק-יוחננוף, מונה כיום 35 סניפים. סניפים של יוחננוף פועלים כיום בפריסה ארצית מבאר שבע שבדרום ועד קריית שמונה שבצפון.

כל אחד מסניפי הרשת, הקיימים והעתידיים, ממוקמים במרכזי הערים ובאזורי תעשייה ומסחר, ובצמוד לכל אחד ואחד מהם, עומדים לרשות קהל הלקוחות חניוני ענק גדולים ומרווחים.

יוחננוף – מחלקות השירות

כרשת מרכולי ענק המציבה את צרכי לקוחותיה במרכז העשייה, רשת יוחננוף מפעילה מגוון עשיר של מחלקות שירות מובילות בתחומן בכל אחד ואחד מסניפיה. בין יתר מחלקות השירות העומדות לרשותכם בסניפי יוחננוף ברחבי הארץ תוכלו למצוא:
  • מחלקת ירקות ופירות טריים עם מבחר עצום של גידולי שדה היישר מהחקלאי לצלחת.
  • קצביה טרייה עם מבחר עשיר של מעדני בשר, עופות ודגים טריים.
  • מחלקת מזון מוכן מקצועית המעמידה לרשותכם תפריט עשיר מאוד של מנות עקריות, תוספות וסלטים בסגנון ביתי בדגש על טריות, איכות ובריאות. ניתן להזמין גם לאירועים.
  • מעדנייה משובחת הכוללת מבחר ענק של גבינות, דגים מעושנים, חמוצים מיוחדים, סלטים טריים איכותיים, פסטרמות ונקניקים.
  • מאפייה עם תוצרת טרייה מסביב לשעון.
  • מחלקות טבע הנותנות מענה למזון אורגני, מזון ללא גלוטן, מוצרים ללא סוכר.
  • מגוון רחב של מחלקות כגון: מזון ושתיה, טואלטיקה, חומרי ניקוי ומוצרים לבית הכוללות בתוכן אלפי פריטים המותאמים לכל סל קנייה.

יוחננוף – השירות כערך עליון

ברשת מרכולי הענק – יוחננוף, מקפידים על מתן שירות מיטבי לכל אחד ואחת מהלקוחות, ולצורך כך, כל אחד מסניפי הרשת מאויש בצוות עובדים מסור, מיומן ובעל תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר בשוק הקמעונאי. עובדי הרשת עוברים לאורך כל ימות השנה הכשרות מקצועיות המתמקדות גם בהיבט התפעולי וגם בהיבט השירות ללקוח.

יוחננוף. סופרשוק לכולם!